Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
POLACY ZA ATLANTYKIEM. JULIAN MITORAJ LONDON, ONTARIO. Drukuj

ObrazKilka lat temu w trakcie sezonu lotowego moja córka Ala poinformowała mnie, że dzwonił pan Julian z Kanady i chciał ze mną rozmawiać. A jak to zwykle bywa w okresie letnim w ciągu dnia wchodzę do domu rzadko i późnym wieczorem. Po kilku nieudanych próbach w końcu mogliśmy porozmawiać. W związku z tym, że jest duża różnica czasu między Polską a Kanadą nasze rozmowy odbywały się zwykle o godzinie 22. Julian sprawiał wrażenie bardzo sympatycznego człowieka, przez to nasze rozmowy były bardzo ciekawe i zwykle odbywały się kilka razy w tygodniu. Wrażliwy patriota, Polak z krwi i kości, który mieszka 50 lat poza ojczystym krajem. Po tych kilku latach znajomości poprosiłem go, by opowiedział jak to się stało, że mieszka w Kanadzie i lotuje tam swoje gołębie. Jego pasja do gołębi trwa od najmłodszych lat . Jeszcze gdy mieszkał w Polsce, w Bystrzycy, w jego gołębniku mieszkały gołębie pocztowe jak i ozdobne.

Więcej…
 
Minerały – niezwykle ważne w żywieniu gołębi Drukuj

ObrazHodowcy gołębi, starając się prawidłowo żywić swoje ptaki, zwracają zazwyczaj uwagę na trzy składniki dawki żywieniowej: energię, białko oraz włókno. Wiedzą, że zarówno niedobór, jak i nadmiar tych elementów, może doprowadzić nie tylko do nieprawidłowego wzrostu i rozwoju młodych ptaków, niskich przyrostów dobowych, spadku wydajności lotowej, ale również do wielu chorób metabolicznych i zaburzeń w rozrodzie.

Więcej…
 
AUKCJA gołębi Tadeusz Nowaka Drukuj

Już dziś koniec aukcji gołębi z hodowli Tadeusza Nowaka.

Gołębie wystawione na aukcji to potomstwo po Zwycięzcach Narodowych Belgii i po asach z najlepszych hodowli zachodnich.

Wejdź na www.elitanowak.pl i zobacz!

 
Mistrz regionu I Łódź 2014 w kat. „Młode” - Robert Berestowski Drukuj

ObrazRobert Berestowski to hodowca, który swe wyniki zdobył ciężką i perfekcyjnie zorganizowaną pracą. Jest to człowiek, od którego możemy się uczyć, jak prawidłowo zorganizować sobie dzień, aby ze wszystkim zdążyć na czas. Zawód Roberta wymaga od niego częstych wyjazdów i podróży po całym kraju. A jednak pokazał, że jeśli się bardzo czegoś chce, to można to osiągnąć. W pracy jaką wykonuje ciągle udowadnia, że jest jednym z najlepszych w swojej branży. W dość krótkim czasie udowodnił to samo w naszym sporcie. Tutaj nie małą rolę odegrała jego żona Agnieszka i syn Jakub. To oni pomagają mu w prowadzeniu hodowli i motywują go do dalszej pracy, zarówno z gołębiami jak i z amadynami, których jest wielkim miłośnikiem. Myślę, że należy on do tych szczęściarzy, którzy spotkali żonę, która pasjonuje się gołębiami, wspiera i zachęca do zdobywania coraz to wyższych tytułów.

Więcej…
 
Gołąb z linii Sprint - za kilka godzin koniec aukcji Drukuj

ObrazDziś o północy koniec aukcji gołębi Ryszarda Lebiedziejowskiego.

Jeden z młodych pochodzi z linii słynnego "Sprinta" A. Mercelisa

Kup GO już od 200 zł na aukcji www.elitanowak.pl.

Zapraszamy

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 55

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"