Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
"Złoty Gołąb" Maj 2016 Drukuj

Numer majowy został już do Was wysłany. Mamy nadzieję, że wszyscy mają go już w domach, a jeśli nie to, że jutro będziecie mogli go znaleźć w swojej skrzynce pocztowej.

W tym miesiącu mieliśmy okazję odwiedzić naprawdę rewelacyjnego, światowej klasy hodowcę, który zaimponował nam niesamowicie. Mamy nadzieję, że i na Was jego postać zrobi wrażenie!

Życzymy udanych lotów, małych strat gołębi i dobrej pogody! Chcielibyśmy, aby każdy lot sprawiał Wam tyle samo albo i więcej radości niż Nam!

 
Mistrz Polski i 4. Przodownik Polski – Arkadiusz Toma Drukuj

Obraz

Mistrzem Polski w kategorii „C” w roku 2015 został Kolega Arkadiusz Toma z oddziału PZHGP Piotrków Trybunalski. Mistrzostwo Polski nie było jedynym sukcesem tego hodowcy, albowiem zdobył także tytuł 4. Przodownika Polski w GMP. Osiągnięcie przez hodowcę w jednym roku takich sukcesów nie może być dziełem przypadku zwłaszcza, że już w poprzednich latach wyniki były na poziomie lepszym niż dobre. Warto więc było przejechać te 200 kilometrów, aby Go poznać. Rozmowa z Nim jest warta przedstawienia szerszemu gronu hodowców. Co powiedział Kolega Arek? O tym poniżej.

Więcej…
 
Sosnowiec 2016 Drukuj

ObrazOd 15-go do 17-go stycznia 2016 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w 9. edycji Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych. Tradycyjnie, Sosnowiec stał się miejscem spotkań hodowców, poszukujących najlepszych produktów, gołębi i usług.

Nie zabrakło najpiękniejszych i najszybszych okazów nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. Targom towarzyszyła 66. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych, organizowana przez Partnera Targów, Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Do Sosnowca przybyło niemal ... [...]

Więcej…
 
Marian Szklarz – Mistrz REGIONU I ŁÓDŹ w lotach gołębi młodych Drukuj

Obraz

Czy można zdobyć mistrzowski tytuł po dwóch latach lotowania?

Pytanie takie zapewne zadaje sobie wielu hodowców rozpoczynających hodowlę gołębi pocztowych. O tym, że jest to możliwe świadczy sezon 2015 w wykonaniu Mariana Szklarza, hodowcy z oddziału PZHGP Piaseczno.

Więcej…
 
WIELKIE ZMIANY w 2016 roku! Drukuj

Numer styczniowy dla wszystkich będzie wielkim zaskoczeniem!

Dodaliśmy w sumie aż 6 stron tekstu, zmieniliśmy okładkę oraz wnętrze gazety, tak aby było ciekawiej i bardziej nowocześnie. 
Mamy nadzieje, że się Wam spodoba...

Czekamy na Wasze opinie - lepsze było stare wydanie czy też nowe? 
Nowy numer styczniowy możecie kupić w Sosnowcu przy stoisku nr 56 (15-17.01.2016). 
Zachęcamy do prenumeraty!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 55

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"