Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
57 Wystawa Gdańsk Drukuj

ImageW Gdańsku ostatni raz byłem w latach 80-tych, aż wstyd się przyznać, ale częściowo wynika to z naszego hobby. Sezon lotów gołębi kończymy młodymi około 15 września, a wtedy na wypoczynek pozostaje tylko jeden wybór - ciepłe kraje - Hiszpania, Majorka, Egipt, Tunezja.

 

Więcej…
 
Zygfryd Gurbiers - sylwetka Drukuj

ImageZygfryd Gurbiers – hodowca nieprzeciętny. Potrafi on wygrywać w silnym oddziale Krapkowice, zdobyć II miejsce w okręgu Opole-Południe, a także zająć 20 miejsce w Mistrzostwach Polski. Jak do tego doszedł? – o tym chcemy porozmawiać.

Więcej…
 
„Kręciek” - szczepić czy nie? Drukuj

ImageW związku z ciepłymi dniami grudnia i licznymi zapytaniami co do szczepień gołębi, chciałbym dzisiaj przybliżyć taką jednostkę chorobową jak paramyxowiroza, oraz przedstawić mój pogląd na temat szczepień gołębi. Hodowcy często przychodząc do mnie pytają mnie, czy szczepić gołębie stare i czy immunizować także gołębie znajdujące sie w rozpłodzie? Niektórzy uważają, że jeżeli nie mieli kręćka u siebie w stadzie przez 3-4 lata to już nie muszą szczepić.Nic bardziej mylnego, ale zacznijmy od początku...

Więcej…
 
Wywiad z dr de Weerdem Drukuj

ImageJuż jako dziecko hodowałem gołębie. Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ w tamtych czasach (w latach 50-tych) prawie każdy lotował gołębiami. Zarówno sąsiedzi z prawej strony, jak i z lewej, a także ten z naprzeciwka. Hodowcami byli moi wujowie oraz ojca koledzy z pracy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 następna > ostatnia >>

Strona 55 z 55

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"