Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Reklamy

Reklama
Turbo-Mix 4 Drukuj

preparat tworzący zapasy energii oraz

zwiększający wytrzymałość lotową

cena: 80 zł (opakowanie 500 g)

45 zł (250 g)

Skład

  • kreatyna 40%
  • karnityna 5%
  • lecytyna 44%
  • biotyna 20000 mcg

 

Działanie

Połączenie czterech wyżej wymienionych substancji działa bardzo intensywnie na proces magazynowania i odzyskiwania energii w organizmie gołębia. Ponadto zapobiega otłuszczaniu narządów wewnętrznych. Turbo-Mix-4 przedłuża wytrzymałość mięśni, pozwalając na dłuższy i intensywniejszy wysiłek. Powoduje mniejszą produkcję kwasu mlekowego podczas wysiłku, a co za tym idzie - mniejsze zmęczenie mięśni. Dodatek lecytyny poprawia pamięć, ułatwia koncentrację, wspomaga wydolność fizyczną i psychiczną organizmu, zmniejsza nerwowość i zmęczenie. Biotyna wspomaga przemiany energetyczne w wątrobie - tworzenie i uwalnianie zapasów energii. Turbo-Mix-4 bardzo dobrze działa, gdy do karmy dodajemy oleje roślinne.

Stosowanie

W zależności od spodziewanej trudności lotu - ostatnie 2 - 3 dni przed koszowaniem. 1 kg karmy wymieszać z 1 łyżką mieszanki olejów zimnotłoczonych (np. Olej Extra Energia). Następnie dodać 1 łyżkę Turbo-Mix-4 i ponownie wymieszać. Po przeschnięciu podawać gołębiom. Turbo-Mix-4 należy podawać w ostatnich dwóch dniach przed koszowaniem razem z Dynamixem. Może być podawany z wodą do picia w ilości 1 łyżeczka na 1 litr wody.

Dystrybutor: "ELITA", Trzebina 96, 48-200 Prudnik

tel.: +48 (77) 436 68 92, +48/ 602 706 686, +48 698 288 108

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"