Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

JOVATI Drukuj

W ostatnich latach zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki na rynkach międzynarodowych, stopniowo stale zwiększając eksport. Jesteśmy dumni z tej tendencji wzrostowej, zważywszy zwłaszcza na fakt, że maleje przecież liczba hodowców gołębi pocztowych. Nie bez znaczenia jest to, iż nasi klienci są świadomi, jak bezkonkurencyjnie niskie są nasze ceny przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych przez nas karm i suplementów diety. Wielu miłośników gołębi pocztowych przekonało się, że, aby dostać dobrą karmę, nie trzeba już sięgać do kieszeni po 16 do 18 euro, lecz dobrą jakość można dostać już za cenę od 10 do 13 euro.

 

karma (kliknij aby zobaczyć)

gryty (kliknij aby zobaczyć)

 

Około 13 lat temu rozpoczęliśmy naszą działalność na rynku produktów dla gołębi pocztowych, koncentrując się na karmach i suplementach diety. Początki były dość skromne, jednak wraz z upływem lat dało się zauważyć pozytywny rozwój.


Obecnie oferujemy szeroką paletę karm i suplementów, obsługując pojedynczych hodowców, kluby i punkty handlu detalicznego na terenie całej Holandii i Belgii. W ostatnich latach zaczęliśmy stawiać też pierwsze kroki na rynkach międzynarodowych, stopniowo stale zwiększając eksport. Jesteśmy dumni z tej tendencji wzrostowej, zważywszy zwłaszcza na fakt, że maleje przecież liczba hodowców gołębi pocztowych. Nie bez znaczenia jest to, iż nasi klienci są świadomi, jak bezkonkurencyjnie niskie są nasze ceny przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych przez nas karm i suplementów diety. Wielu miłośników gołębi pocztowych przekonało się, że, aby dostać dobrą karmę, nie trzeba już sięgać do kieszeni po 16 do 18 euro, lecz dobrą jakość można dostać już za cenę od 10 do 13 euro.


Z najwyższym szacunkiem podchodzimy do produktów każdego producenta karm i suplementów diety, dlatego chcielibyśmy zaprezentować Państwu najwyższej jakości multimineral gryty i karmy dla gołębi.


Z naszych produktów korzystają m.in.:

Peter v/d Merwe z Dordrech, Jos Joosen z Brecht, Jos van der Veken z Retie, Ad Schaerlakens z Baarle-Nassau, Matheu Jacobs z Essen, Jos i Jules Engels z Putte, Ronny Menten z Rummen, Gaston van de Wouwer z Berlaar, Karel i Daniel Boecks z Turnhout,  Louis Stabel i syn z Goirle, Wal Zoontjens z Riel, John i Jan Baeck z Brasschaat i wielu innych czołowych zachodnich hodowców.

 

NOWY PRZEDSTAWICIEL!

Józef Michalik

59-200 Lubań

Kościelnik Dolny

Tel. +48 508-290-962

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"